moz@moztarim.com

Sosyal Medya

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Şirketimiz, başta Rusya olmak üzere Avrupa ve Ortadoğu’da birçok ülkeye yaş sebze - meyve , ihracatı ve ithalatı yapmaktadır. Müşteri portföyümüzün %80 lik kısmı büyük market zincirlerinden oluşmakla birlikte bu marketlerin sözleşmeli tedarikçisi konumundayız.
Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde kendi bünyesindeki 9 ayrı fabrika dan sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir. En son teknolojinin kullanıldığı fabrikalarda soğuk hava depoları ve atmosfer kontrollü odalar bulunmaktadır. Mal tedariğini bünyemizde bulunan bir çok modern seralardan ve anlaşmalı üreticilerimizden sağlamaktayız. Tarım ürünlerini hacmine, rengine elektronik sistem tarafından hacmine, rengine ve kalitesine göre sınıflandırarak, hijyenik koşullarda ve süper market kalitesinde sevk etmekteyiz.

ÜRETİM
Bölge üreticilerimiz tarafından danışmanlarımız kontrolünde üretilen sebze ve meyveler tesislerimizde hijyenik ortamda ayıklanıp, sınıflandırılıp, paketlenmektedir. Üretim danışmanlığımızı yapan mühendislerimiz üretimin her aşamasını titizlikle takip etmektedir.

KALİTE YÖNETİMİ
Hedefimiz kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır. Çünkü inanıyoruz ki, mal ve hizmetlerde kalite, yalnızca ayrıcalıklı bir kesimin değil, koşulsuz herkesin layık oldukları temel bir haktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
En önemli sermayemiz, müşterilerimizin memnuniyetidir. Bizim için, ürünümüzü satmak, bir sonuç değil sadece müşterilerimizle ilişkilerimizde yeni bir başlangıçtır. Bu bilinçle, ürünümüzün kalitesinden, sunumumuza kadar her şey müşterilerimizin istediği ve söz verdiğimiz gibidir.